środa, 24 czerwca 2015

Lubię to AuPair`kowanie :)

       Minął chyba rok od ostatniego wpisu, za co bardzo przepraszam. Nadrobić chyba się nie da, poniekąd sama siebie zawiodłam. Prowadzenie bloga to  świetna sprawa, choć nie wiem czy i teraz wytrwam.
        W jednym akapicie spróbuje podsumować mój rok jako AuPair. Było genialnie! Ostatecznie skończyło się tym, że mam wspaniałego chłopaka, mam wciąż bardzo dobry kontakt z moją host family, którą odwiedziłam w lutym tego roku. Zwiedziłam kawał tego cudownego kraju, nauczyłam się hiszpańskiego BIEGLE. Poznałam świetnych ludzi, z którymi do teraz mam dobry kontakt.
         Mój Gap Year był świetny. Już rok studiuje i ta roczna przerwa to był strzał w dziesiątkę, Zastanowiłam się co chcę studiować i wiem że od razu po liceum nie podjełabym takiej decyzji, a jestem z niej bardzo zadowolona.
      Za dokładnie 3 dni lecę do Danii, znowu jako AuPair. Match był bardzo szybko. Tym razem zdecydowałam, że zaryzykuję i pojadę przez AuPair world. Będę znowu opiekowała się trójką - tym razem same dziewczynki. Będę mieszkałą obok miejscowości Aarhus. :) Jadę na dwa miesiące. Postaram się publikować jakieś nowe posty i nowinki. Poza tym  piszcie pytania. Dawajcie znać co u was!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz